Haber

Başkan Bozdağ için Kahramanmaraş Pazarcık’ta güvenoyu

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul Başkanı’nın konuşması, faaliyet raporunun okunması ve bütçenin onaylanmasıyla başladı.

Başka aday olmaması nedeniyle mevcut lider Yaşar Bozdağ, seçim kurulu üyelerinin önerisi üzerine açık oylama yöntemiyle inancını tazeledi.

Yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu belirten Önder Bozdağ, şu sözleri kullandı: “Sınırlarımızı bilerek, sınırlarımızdan vazgeçmeyiz. Kendi kararlarımızı mutlak gerçekler olarak kabul etmiyoruz. İnsan olduğumuz gerçeğini ve hata yapma ihtimalimizi göz ardı etmiyoruz. Adaletin ölçüsünden vazgeçmiyor ve gurur duymuyoruz, Bugün olduğu gibi yarın da sevginizi kazanmak, semâ kubbesinin altında hayırla anılmak istiyoruz. Pazarcık esnafımız için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Çünkü biz bu işe severek ve tutkuyla girdik. Esnaf ve sanatkarların ortak aklı ve vicdanı olmaya çalışıyoruz. Güveninizi taşımanın ağır sorumluluğunu hiçbir zaman unutmadık. Biz sadece çıkarlarınızı korumak için bize emanet ettiğiniz bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Verdiğimiz sözleri hiç unutmadı.”

sarikaya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu