Yaşam

Death Stranding Filmi İçin Düğmeye Basıldı!

God of War dizisinin ardından biz oyuncular olarak bir güzel haber daha geldi. Death Stranding filmi geliyor Şu anda proje hakkında çok fazla bilinmezlik olsa da Hideo Kojima’nın da içinde olduğu için sağlam bir ekran uyarlaması bekleyebiliriz. İlk detaylar burada.

The Game Awards 2022 şovunda devam oyunu olarak ikinci oyunun duyurulduğu Death Stranding, geliştirme aşamasında tanıtımları sırasında tartışma konusu olan oyun için şimdi bile devam ediyor. Elbette kişinin oynaması ve kendi kararını vermesi sağlıklı olacaktır. Bu noktada oyunu şimdi denemediyseniz platform tercihinize göre PC Game Pass ve PlayStation Plus servislerinde olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Death Stranding Sineması Büyük Heyecan Yarattı

İkinci oyunun duyurulmasından kısa bir süre sonra ilk oyun için ekran uyarlamasının duyurulması büyük heyecan yarattı.

Kung Fury, Barbarian, Bill & Ted Face the Music (Bill and Ted’s Adventures 3), Come Away gibi filmlere finansman sağlayan Hammerstone Studios’un yapımcılığını üstleneceği Death Stranging filmi için Kojima Productions ile ortaklık anlaşması imzalandı. ve Kamu. Hammerstone Studios’tan Alex Lebovici, Kojima Productions’tan Hideo Kojima ve Allan Ungar projenin baş yapımcılığını üstlenecek. Şimdilik senarist ve yönetmenin kim olacağı belirsizliğini koruyor.

Şimdilik, senaryo hakkında herhangi bir rastgele ayrıntı verilmedi. Ancak Deadline sitesine yansıyan habere göre ekran uyarlamasında Death Stranding evreninden yeni unsurlar ve yeni karakterler yer alacak.

Hideo Kojima, duyurunun ardından yaptığı açıklamada, “Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklıktan daha fazla heyecan duyamazdım. Bu, marka için çok önemli bir an ve Death Stranding’i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum.” söz konusu.

Alex Lebovici, Hideo Kojima ile katılma fırsatına sahip oldukları için heyecanlı ve onurlu olduklarını söylüyor. Diğer büyük bütçeli video oyun uyarlamalarından farklı olarak bunun çok daha detaylı ve gerçek olacağını söyleyen Lebovici, video oyun uyarlamasını yeniden tanımlamayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu