Ekonomi

Bosch Termoteknoloji ‘Bosch Home Comfort Group’ ismiyle yoluna devam ediyor

İklimlendirme sektöründe yüksek verimli ve çevre dostu ürünler geliştirerek konuttaki hayatı daha yeşil ve konforlu hale getirmek için çalışan Bosch Termoteknik, Bosch Home Comfort Group adı altında 1 Nisan 2023 prestijiyle faaliyetlerine devam ediyor.

1991 yılından bu yana Türkiye’de iklimlendirme bölümünde Ar-Ge, üretim ve ihracat üssü olarak faaliyet gösteren şirket, yeni adı ve yenilikçi çalışma portföyü ile sürdürülebilir yaşam tarzını yüksek konforla buluşturuyor.

Bosch Home Comfort Group Türkiye, Orta Doğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, isim değişikliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Enerji açısından ultra verimli ve çevre dostu ürünler ve entegre sistemler geliştiren, pazara sunduğumuz akıllı ürünlerle gezegenimizin geleceği üzerinde olumlu bir etki yaratmak. Uzun süredir toplum, çevre ve yaşam için yeşil teknolojilere öncülük ediyoruz. Artık kimliğimizin özünü ismimizde yaşatmak istiyoruz. Yeni adımız, yenilikçi ürün portföyümüzü yansıtıyor ve ürünlerimizin faydasını gösteriyor.”

Bosch Home Comfort Group adı aynı zamanda şirketin ısı pompası, hibrit ve klima işini güçlü bir şekilde genişleterek küresel mega trendi elektrifikasyona yönlendirme taahhüdünün altını çiziyor.

Güçlü markalarıyla evlerde daha yeşil ve konforlu bir yaşama katkı sağlamak için çalışan kümenin geçen yılki hedefi olan isim değişikliğinin adı ‘Make’ oldu. Ev. konfor. Aynı zamanda Green’in mottosu olarak bahsettiği sürdürülebilirlik amacını da desteklemektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu