Haber

Azra Akın yeniden anne olacağını duyurdu

Sevilen isimlerden Azra Akın, 2017 yılında Atakan Koru ile evlendi.

İlk çocuğu Demir’i 2018 yılında kucağına alan Akın, şimdi yeniden bebek sahibi olmaya hazırlanıyor.

Ömür Sabuncuoğlu ile fotoğrafını paylaşan Azra Akın, hikayesinde takipçilerini heyecanlandırdı. ‘Bunu ilk kez Pazar Sürprizi’nde duyuruyorum.’Notunu da ekledi.

Akın’ın ‘Bunu ilk kez Pazar Sürprizi’nde duyuruyorum.’Bu sözlerle paylaştığı notun ardındaki gerçek, bugün Show TV’de yayınlanan Pazar Sürprizi programında ortaya çıktı.

4 aylık hamile!

Azra Akın, Ömür Sabuncuoğlu ile yaptığı özel röportajla ikinci kez anne olmaya hazırlandığını duyurdu.

Eşi Atakan Koru ile birlikte bebek haberini aldıklarında yaşadıkları sevinci anlatan Azra Akın, şunları söyledi: Kendimizi çok şanslı hissettik ve minnettar olduk. Haberi ağustos ayında ailece yaptığımız yaz tatilinde aldım. “Bunu tüm aileye duyurmaktan hemen heyecan duydum.”söz konusu.

Azra Akın, hamileliğinin 4. ayında olduğu için bebeğin cinsiyetinin belli olduğunu söyledi. ‘Doktorumuz cinsiyetini biliyor ama biz bilmek istemiyoruz. Tıpkı Demir’in hamileliğindeki gibi doğumda da öğrenmek istiyoruz.’söz konusu.

Azra Akın, hamilelik süreci ve sağlık durumu için ‘Gebeliğin ilk 3 haftası zordu. Yorucu bir dönem geçirdim. ‘Motivasyon eksikliğim, olumsuz bir ruh halim ve depresyonum vardı ama son birkaç haftadır gayet iyiyim.’söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu